VJ0603D560GLAAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0603D560GLAAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0603D560GLAAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: VJ0603D560GLAAP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0603D560GLAAP
Številka dela VJ0603D560GLAAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 128933 pcs Podatkovni list VJ0603D560GLAAP.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija VJ HIFREQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 56pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 56pF