VJ0603V105ZXJCW1BC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0603V105ZXJCW1BC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0603V105ZXJCW1BC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1UF 16V Y5V 0603
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0603V105ZXJCW1BC
Številka dela VJ0603V105ZXJCW1BC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1UF 16V Y5V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1µF