VJ0603Y152MXBAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0603Y152MXBAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0603Y152MXBAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0603Y152MXBAP
Številka dela VJ0603Y152MXBAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1500PF 100V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.038" (0.97mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1500pF