VJ0603Y332MXCAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0603Y332MXCAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0603Y332MXCAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 3300PF 200V X7R 0603
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0603Y332MXCAP
Številka dela VJ0603Y332MXCAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 3300PF 200V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.038" (0.97mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3300pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 3300pF