VJ0805A1R8DXBAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0805A1R8DXBAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0805A1R8DXBAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0805A1R8DXBAP
Številka dela VJ0805A1R8DXBAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.8pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1.8pF