VJ0805D330FXPAC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0805D330FXPAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0805D330FXPAC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 33PF 250V NP0 0805
Podatkovni listi: VJ0805D330FXPAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0805D330FXPAC
Številka dela VJ0805D330FXPAC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 33PF 250V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71836 pcs Podatkovni list VJ0805D330FXPAC.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija VJ HIFREQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 33pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 33pF