VJ0805D391GLAAJ
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0805D391GLAAJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0805D391GLAAJ
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: VJ0805D391GLAAJ.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0805D391GLAAJ
Številka dela VJ0805D391GLAAJ Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 80235 pcs Podatkovni list VJ0805D391GLAAJ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija VJ HIFREQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 390pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 390pF