VJ0805Y122KXCMC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0805Y122KXCMC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0805Y122KXCMC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1200PF 200V X7R 0805
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0805Y122KXCMC
Številka dela VJ0805Y122KXCMC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1200PF 200V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1200pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1200pF