VJ0805Y272KXJMP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0805Y272KXJMP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0805Y272KXJMP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 2700PF 16V X7R 0805
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0805Y272KXJMP
Številka dela VJ0805Y272KXJMP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 2700PF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2700pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 2700pF