VJ1111D270GXRAJ
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1111D270GXRAJ
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 27PF 1.5KV C0G/NP0 1111
Podatkovni listi: VJ1111D270GXRAJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1111D270GXRAJ
Številka dela VJ1111D270GXRAJ Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 27PF 1.5KV C0G/NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104965 pcs Podatkovni list VJ1111D270GXRAJ.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm) Serija VJ QUAD HIFREQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - natančen opis 27pF ±2% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 27pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency