VJ1111D4R7CXRAJ
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1111D4R7CXRAJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1111D4R7CXRAJ
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 4.7PF 1.5KV C0G/NP0 1111
Podatkovni listi: VJ1111D4R7CXRAJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1111D4R7CXRAJ
Številka dela VJ1111D4R7CXRAJ Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4.7PF 1.5KV C0G/NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175648 pcs Podatkovni list VJ1111D4R7CXRAJ.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm) Serija VJ QUAD HIFREQ
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) Druga imena 720-1447-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 4.7pF ±0.25pF 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 4.7pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency