VJ1206A120FXBMC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1206A120FXBMC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206A120FXBMC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206A120FXBMC
Številka dela VJ1206A120FXBMC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 12pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 12pF Aplikacije General Purpose