VJ1206A4R7DXJCW1BC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1206A4R7DXJCW1BC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206A4R7DXJCW1BC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 4.7PF 16V C0G/NP0 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206A4R7DXJCW1BC
Številka dela VJ1206A4R7DXJCW1BC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4.7PF 16V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7pF ±0.5pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 4.7pF Aplikacije General Purpose