VJ1206V685ZXQRW1BC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1206V685ZXQRW1BC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206V685ZXQRW1BC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 6.8UF 10V Y5V 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206V685ZXQRW1BC
Številka dela VJ1206V685ZXQRW1BC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 6.8UF 10V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6.8µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 6.8µF