VJ1206V823ZXJCW1BC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1206V823ZXJCW1BC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206V823ZXJCW1BC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.082UF 16V Y5V 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206V823ZXJCW1BC
Številka dela VJ1206V823ZXJCW1BC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.082UF 16V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.082µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.082µF Aplikacije General Purpose