VJ1206Y103KXEAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1206Y103KXEAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206Y103KXEAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 500V X7R 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206Y103KXEAT
Številka dela VJ1206Y103KXEAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 500V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 720-1400-2
VJ1206Y103KXEAC
VJ1206Y103KXEAC-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 10000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose