VJ1206Y154JBAAT4X
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1206Y154JBAAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206Y154JBAAT4X
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206Y154JBAAT4X
Številka dela VJ1206Y154JBAAT4X Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.132" L x 0.063" W (3.35mm x 1.60mm) Serija VJ OMD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
natančen opis 0.15µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.15µF