VJ1206Y393KXAPW1BC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1206Y393KXAPW1BC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206Y393KXAPW1BC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.039UF 50V X7R 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206Y393KXAPW1BC
Številka dela VJ1206Y393KXAPW1BC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.039UF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.039µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.039µF