VJ1206Y563JXCAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1206Y563JXCAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206Y563JXCAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.056UF 200V X7R 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206Y563JXCAT
Številka dela VJ1206Y563JXCAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.056UF 200V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.056µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.056µF Aplikacije General Purpose