VJ1206Y681JXEAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1206Y681JXEAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206Y681JXEAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 680PF 500V X7R 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206Y681JXEAP
Številka dela VJ1206Y681JXEAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 680PF 500V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 680pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 680pF Aplikacije General Purpose