VJ1210A200KBGAT4X
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1210A200KBGAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1210A200KBGAT4X
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 20PF 1KV NP0 1210
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1210A200KBGAT4X
Številka dela VJ1210A200KBGAT4X Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 20PF 1KV NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.073" (1.85mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.132" L x 0.098" W (3.35mm x 2.50mm) Serija VJ OMD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
natančen opis 20pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 20pF