VJ1210Y103KXBAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1210Y103KXBAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1210Y103KXBAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V X7R 1210
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1210Y103KXBAT
Številka dela VJ1210Y103KXBAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 720-1817-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose