VJ1210Y152KXGAT5Z
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1210Y152KXGAT5Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1210Y152KXGAT5Z
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1500PF 1KV X7R 1210
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1210Y152KXGAT5Z
Številka dela VJ1210Y152KXGAT5Z Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1500PF 1KV X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija VJ HVArc Guard™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena VJ1210Y152KXGAT5Z-ND
VJ1210Y152KXGAT5ZL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage natančen opis 1500pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose