VJ1808A102KBGAT4X
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1808A102KBGAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1808A102KBGAT4X
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 1KV NP0 1808
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1808A102KBGAT4X
Številka dela VJ1808A102KBGAT4X Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1000PF 1KV NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.186" L x 0.080" W (4.72mm x 2.03mm) Serija VJ OMD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
natančen opis 1000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1000pF