VJ1808A180KBFAT4X
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1808A180KBFAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1808A180KBFAT4X
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 18PF 2KV NP0 1808
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1808A180KBFAT4X
Številka dela VJ1808A180KBFAT4X Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 18PF 2KV NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.186" L x 0.080" W (4.72mm x 2.03mm) Serija VJ OMD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
natančen opis 18pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 18pF