VJ1808Y681KXGAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1808Y681KXGAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1808Y681KXGAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 680PF 1KV X7R 1808
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1808Y681KXGAT
Številka dela VJ1808Y681KXGAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 680PF 1KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 680pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 680pF Aplikacije General Purpose