VJ1812A120KCFAT
pregled izdelka
Številka dela: VJ1812A120KCFAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 12PF 2KV C0G/NP0 1812
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1812A120KCFAT
Številka dela VJ1812A120KCFAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 12PF 2KV C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 12pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 12pF