VJ1812A180KNHAT
pregled izdelka
Številka dela: VJ1812A180KNHAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 18PF 3KV C0G/NP0 1812
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1812A180KNHAT
Številka dela VJ1812A180KNHAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 18PF 3KV C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Non-Magnetic Stopnja napak -
natančen opis 18pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 18pF