VJ1812A271KBFAT4X
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1812A271KBFAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1812A271KBFAT4X
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 270PF 2KV NP0 1812
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1812A271KBFAT4X
Številka dela VJ1812A271KBFAT4X Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 270PF 2KV NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm) Serija VJ OMD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
natančen opis 270pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 270pF