VJ1812A472KXCAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1812A472KXCAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1812A472KXCAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 1812
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1812A472KXCAT
Številka dela VJ1812A472KXCAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 4700pF