VJ1812Y103KXGAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1812Y103KXGAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1812Y103KXGAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 1KV X7R 1812
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1812Y103KXGAT
Številka dela VJ1812Y103KXGAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 1KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 720-1125-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VJ1812Y103KXGAR
VJ1812Y103KXGAR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP CER 10000PF 1KV X7R 1812
Na zalogi: 108750 pcs
Prenesi: VJ1812Y103KXGAR.pdf
RFQ
VJ1812Y103KXGAT00
VJ1812Y103KXGAT00