VJ1812Y392KXGAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1812Y392KXGAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1812Y392KXGAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 3900PF 1KV X7R 1812
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1812Y392KXGAT
Številka dela VJ1812Y392KXGAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 3900PF 1KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3900pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 3900pF Aplikacije General Purpose