VJ1812Y823KBPAT4X
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1812Y823KBPAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1812Y823KBPAT4X
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.082UF 250V X7R 1812
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1812Y823KBPAT4X
Številka dela VJ1812Y823KBPAT4X Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.082UF 250V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm) Serija VJ OMD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
natančen opis 0.082µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.082µF