VJ1825A103GXCAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1825A103GXCAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 200V NP0 1825
Podatkovni listi: VJ1825A103GXCAT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1825A103GXCAT
Številka dela VJ1825A103GXCAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 200V NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47297 pcs Podatkovni list VJ1825A103GXCAT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 10000pF