VJ1825Y155KXAAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1825Y155KXAAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1.5UF 50V X7R 1825
Podatkovni listi: VJ1825Y155KXAAT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1825Y155KXAAT
Številka dela VJ1825Y155KXAAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1.5UF 50V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78941 pcs Podatkovni list VJ1825Y155KXAAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1.5µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije General Purpose