VJ2012A471KXUSTX1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ2012A471KXUSTX1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ2012A471KXUSTX1
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 470PF 250VAC NP0 2012
Podatkovni listi: VJ2012A471KXUSTX1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ2012A471KXUSTX1
Številka dela VJ2012A471KXUSTX1 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 470PF 250VAC NP0 2012 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96132 pcs Podatkovni list VJ2012A471KXUSTX1.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) Serija VJ
Ocene X1, Y2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2012 (5030 Metric) Druga imena 720-1583-2
VJ2012A471KXUSTX1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2012 (5030 Metric) Zmogljivost 470pF