VJ2220A103JXCAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ2220A103JXCAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ2220A103JXCAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 200V NP0 2220
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ2220A103JXCAT
Številka dela VJ2220A103JXCAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 200V NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 720-1127-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 10000pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VJ2220A103JXCAT00
VJ2220A103JXCAT00
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP CER 10000PF 200V NP0 2220