VJ2220A331KBLAT4X
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ2220A331KBLAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ2220A331KBLAT4X
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 330PF 630V NP0 2220
  • Sporočilo
Specifikacije VJ2220A331KBLAT4X
Številka dela VJ2220A331KBLAT4X Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 330PF 630V NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.226" L x 0.200" W (5.74mm x 5.08mm) Serija VJ OMD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
natančen opis 330pF ±10% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 330pF