VJ2220Y273KBFAT4X
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ2220Y273KBFAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ2220Y273KBFAT4X
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.027UF 2KV X7R 2220
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ2220Y273KBFAT4X
Številka dela VJ2220Y273KBFAT4X Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.027UF 2KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.226" L x 0.200" W (5.74mm x 5.08mm) Serija VJ OMD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
natančen opis 0.027µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.027µF