VJ2225Y333KXEAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ2225Y333KXEAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ2225Y333KXEAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 500V X7R 2225
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ2225Y333KXEAT
Številka dela VJ2225Y333KXEAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.033UF 500V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) Druga imena 720-1160-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.033µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije General Purpose