VJ2225Y682KBFAT4X
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ2225Y682KBFAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ2225Y682KBFAT4X
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 6800PF 2KV X7R 2225
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ2225Y682KBFAT4X
Številka dela VJ2225Y682KBFAT4X Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 6800PF 2KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.086" (2.18mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.226" L x 0.250" W (5.74mm x 6.35mm) Serija VJ OMD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
natančen opis 6800pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 6800pF