VR68000001005JAC00
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VR68000001005JAC00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VR68000001005JAC00
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 10M OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: VR68000001005JAC00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VR68000001005JAC00
Številka dela VR68000001005JAC00 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 10M OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330038 pcs Podatkovni list VR68000001005JAC00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.268" Dia x 0.709" L (6.80mm x 18.00mm)
Serija VR68 Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena VR68J10MTB
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 10 MOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial High Voltage, Pulse Withstanding Metal Film Sestava Metal Film