VS-25CTQ035PBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VS-25CTQ035PBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VS-25CTQ035PBF
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB
Podatkovni listi: 1.VS-25CTQ035PBF.pdf2.VS-25CTQ035PBF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VS-25CTQ035PBF
Številka dela VS-25CTQ035PBF Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55216 pcs Podatkovni list 1.VS-25CTQ035PBF.pdf2.VS-25CTQ035PBF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 710mV @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena *25CTQ035PBF
25CTQ035PBF
VS-25CTQ035PBF-ND
VS25CTQ035PBF
VS25CTQ035PBF-ND
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 30A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.75mA @ 35V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30A Številka osnovnega dela 25CTQ035