VS-ST230S08P0VPBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VS-ST230S08P0VPBF
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka SCR 800V 360A TO-93
Podatkovni listi: VS-ST230S08P0VPBF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VS-ST230S08P0VPBF
Številka dela VS-ST230S08P0VPBF Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis SCR 800V 360A TO-93 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1112 pcs Podatkovni list VS-ST230S08P0VPBF.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.55V Stanje napetosti - izklop 800V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 3V Paket naprave za dobavitelja TO-209AB (TO-93)
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-209AB, TO-93-4, Stud
Druga imena VSST230S08P0VPBF delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Chassis, Stud Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis SCR 800V 360A Standard Recovery Chassis, Stud Mount TO-209AB (TO-93) Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 360A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 230A Tok - stanje izklopa (maks.) 30mA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 4800A, 5000A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 600mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 150mA