VY2103M63Y5UG63V0
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VY2103M63Y5UG63V0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VY2103M63Y5UG63V0
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 440VAC Y5U RAD
Podatkovni listi: 1.VY2103M63Y5UG63V0.pdf2.VY2103M63Y5UG63V0.pdf3.VY2103M63Y5UG63V0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VY2103M63Y5UG63V0
Številka dela VY2103M63Y5UG63V0 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 440VAC Y5U RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5U (E)
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija VY2
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Zmogljivost 10000pF Aplikacije Safety