VY2150K29U2JS6TV0
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VY2150K29U2JS6TV0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VY2150K29U2JS6TV0
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 15PF 440VAC U2J RADIAL
Podatkovni listi: 1.VY2150K29U2JS6TV0.pdf2.VY2150K29U2JS6TV0.pdf3.VY2150K29U2JS6TV0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VY2150K29U2JS6TV0
Številka dela VY2150K29U2JS6TV0 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 15PF 440VAC U2J RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.295" Dia (7.50mm) Serija VY2
Ocene X1, Y2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 15pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc
Zmogljivost 15pF Aplikacije Safety