WI140316WQ75236BJ3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WI140316WQ75236BJ3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 7500PF 22.5KV SCREW
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 17 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 17 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WI140316WQ75236BJ3
Številka dela WI140316WQ75236BJ3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 7500PF 22.5KV SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 17 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 22500V (22.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 5.472" Dia (139.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard, Screw Terminals delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 12.736" (323.50mm) Lastnosti -
natančen opis 7500pF ±10% 22500V (22.5kV) Ceramic Capacitor Nonstandard, Screw Terminals Zmogljivost 7500pF