ZMY75-GS18
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
ZMY75-GS18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZMY75-GS18
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 75V 1W DO213AB
Podatkovni listi: ZMY75-GS18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZMY75-GS18
Številka dela ZMY75-GS18 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 75V 1W DO213AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 820610 pcs Podatkovni list ZMY75-GS18.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 75V Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja DO-213AB Serija Automotive, AEC-Q101
Moč - maks 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-213AB, MELF (Glass) Druga imena ZMY75-GS18-ND
ZMY75-GS18GITR
ZMY75GS18
delovna temperatura 175°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 160 Ohms
natančen opis Zener Diode 75V 1W ±5% Surface Mount DO-213AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 56V