DBN-5R5D224T
Elna AmericaElna America
DBN-5R5D224T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DBN-5R5D224T
Proizvajalec / znamka: Elna America
Opis izdelka CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
Podatkovni listi: DBN-5R5D224T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DBN-5R5D224T
Številka dela DBN-5R5D224T Proizvajalec Elna America
Opis CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91719 pcs Podatkovni list DBN-5R5D224T.pdf
Napetost - ocenjena 5.5V Toleranca -20%, +80%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.531" Dia (13.50mm)
Serija DBN Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 604-1153
DBN5R5D224T
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 Ohm @ 1kHz natančen opis 220mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 25 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
Zmogljivost 220mF