DH-5R5D224T
Elna AmericaElna America
DH-5R5D224T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DH-5R5D224T
Proizvajalec / znamka: Elna America
Opis izdelka CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
Podatkovni listi: DH-5R5D224T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DH-5R5D224T
Številka dela DH-5R5D224T Proizvajalec Elna America
Opis CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56533 pcs Podatkovni list DH-5R5D224T.pdf
Napetost - ocenjena 5.5V Toleranca -20%, +80%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.531" Dia (13.50mm)
Serija DH Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 604-1010
DH5R5D224T
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 120 Ohm
natančen opis 220mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 120 Ohm 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220mF